KAMPANYA KOŞULLARI

1. Bu kampanya, Groupama Sigorta A.Ş. ve Türkiye Omurilik Felçlileri derneği arasında imzalanan protokol kapsamında düzenlenmektedir.

2. Healpy uygulamasını indirip ‘Adım Adım Sağlık’ fonksiyonunu kullanan herkes kampanyaya katılabilir.

3. Groupama Sigorta A.Ş. akdedilen protokol gereği, düzenlenecek çeşitli kampanyalarla 31.12.2018 tarihine kadar Türkiye Omurilik Felçileri Derneği’ne toplam 10 adet akülü sandalye bağışlamayı kabul ve taahhüt eder.

4. İşbu kampanya kapsamında Healpy uygulamasını indirip ‘Adım Adım Sağlık’ fonksiyonunu kullanan tüm kullanıcıların attığı adımlar dikkate alınacak ve 10 milyon adıma ulaşıldığında 1 adet akülü sandalye Groupama Sigorta A.Ş. tarafından Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği’nin tespiti ve yönlendirmesi doğrultusunda ihtiyacı olan bir kişiye bağışlanacaktır.

5. Bağışlanan hediye değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.

6. Groupama her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın söz konusu kurguyu iptal etme, kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

7. Koşullar ve Kurallar’ın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

8. Groupama bu kampanyaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel telefonları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (internet hızının düşük olması, bağlantınınkopması vb.) kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez. Katılımcılar, Kullanım Koşullarını kapsayan her tür yasaya uygun davranmayı, başkalarının haklarına zarar vermemeyi, doğru bilgi vermeyi kabul ederler.

9. Kampanyaya katılan herkes işbu katılım koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılır.